Дозатор за Течен Сапун

Дозатор за Течен Сапун

840 MKD
без ДДВ: 712 MKD
Шифра на производ: 1312
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Tempomak Internacional © 2019. UKION SHOPS