Кремона Чешма за Умивалник Висока

Кремона Чешма за Умивалник Висока

5.960 MKD
без ДДВ: 5.051 MKD
Шифра на производ: 9201-1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Tempomak Internacional © 2019. UKION SHOPS