Хазар 65цм

Хазар 65цм

11.250 MKD
без ДДВ: 9.534 MKD
Шифра на производ: Хазар 65
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Tempomak Internacional © 2019. UKION SHOPS