Дино Чешма за Умивалник

Дино Чешма за Умивалник

2.580 MKD
без ДДВ: 2.186 MKD
Шифра на производ: 15390101
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Tempomak Internacional © 2019. UKION SHOPS